Rolety nadstawne

 

 

RAE

RAE 170Skrzynki roletowe w systemie RAE mogą być otwierane zarówno od dołu lub do środka. W przypadku skrzynki z klapą rewizyjną od dołu istnieje możliwość jej otynkowania od zewnątrz i od wewnątrz. System zapewnia wyjątkowo skuteczną izolację cieplną oraz ochronę przed wiatrem dzięki specjalnym wargom uszczelniającym w listwach prowadnicy. Łatwą obsługę zapewniają systemy napędowe, które w większości przypadków można w każdej chwili dodatkowo zamontować (pas, korbka lub silnik).

Duża różnorodność kolorów sprawia, iż rozwiązanie można dopasować do indywidualnych preferencji klientów. Kolorystykę wybieramy z palety kolorów jednobarwnych lub z palety oklein drewnopodobnych.

 

 

TOP DUO

top duoSkrzynki montażowe TOP DUO podobnie jak TOP MINI są elementem nasadowym do montażu na różnorodnych oknach i znajdują zastosowanie przede wszystkim w nowych budynkach. Można je zastosować przy różnych wysokościach okien i grubościach murów.

W systemie TOP DUO na życzenie otrzymają Państwo skrzynki montażowe także z ochroną przed insektami.

 

 

 

TOP MINI

TOP MINISkrzynki montażowe TOP MINI nadają się do wszystkich sytuacji budowlanych w nowych budynkach i podczas modernizacji. Oczywiście posiadają one optymalną izolację cieplną i skutecznie tłumią hałas. Są proste do zaplanowania, montażu oraz konserwacji i przekonują prostym konceptem kolorów i wzorów.

Na życzenie otrzymają Państwo nasze skrzynki montażowe TOP MINI także z ochroną przed insektami. Ochrona przed insektami jest już od razu wbudowana. Późniejszy skomplikowany montaż kasety nie jest konieczny.

 


TOP PSI

top psiTOP PSI to propozycja charakteryzująca się jakością. Przeznaczona jest do obustronnego otynkowania. Wysokiej klasy skrzynka nadprożowa wykonana jest z polistyrenu i występuje w trzech wielkościach. Posiada ona rewizję dołu po stronie wewnętrznej. System TOP PSI dostępny jest z pancerzem rolety, żaluzją zewnętrzną lub fasadową. Na życzenie otrzymają Państwo także skrzynki TOP PSI w wersji ze zintegrowaną siatką chroniącą przed insektami.

 

 

 

© Bertrand - Okna i Drzwi