Kolory

Istnieją setki możliwości, aby posiadać indywidualną bramę garażową. Każdy model bramy dostępny jest w 10 standardowych kolorach. Możesz oczywiście zamówić bramę w praktycznie dowolnym kolorze z palety RAL lub NCS.

Szary metalik - jak DB 703 Szary sygnalizacyjny - jak RAL 7004 Szary antracyt - jak RAL 7016 Jasnoszary - jak RAL 7035 Białe aluminium - jak RAL 9006
Szare aluminium - jak RAL 9007 Biały komunikacyjny - jak RAL 9016 Złoty dąb Ciemny dąb Mahoń

 Kolory preferowane:

Jasna kość słoniowa,
jak RAL 101
Zieleń mchu,
jak RAL 6005
Zieleń jodły,
jak RAL 6009
Ciemnoszary,
jak RAL 7015
Szarość okienna,
jak RAL 7040
Brązowa ochra,
jak RAL 8001
Brązowy,
jak RAL 8003
Brązowa sepia,
jak RAL 8014
Brąz czekoladowy,
jak RAL 8017
Czerwień rubinowa,
jak RAL 3003

 

Klamka zewnętrzna

Klamka zewnętrzna z możliwością awaryjnego wysprzęglania. System awaryjnego wysprzęglania jest połączony z klamką zewnętrzną. W razie potrzeby: otworzyć zamek kluczem i podnieść klamkę. Bramę już można otworzyć ręcznie.

Dostępne kolory: czarny, srebrny, stal szlachetna, złoty.

Magic Door Control

Moja brama jest otwarta czy zamknięta, a może tylko częściowo zamknięta? Magic Door Control, dostępny jako opcja, pozwala wygodnie odczytać, w jakiej pozycji znajduje się brama i w razie potrzeby, także ją zamknąć. Door Control jest dostępny w wersji 1-kanałowej (dla jednej bramy) lub 2-kanałowej (dla dwóch bram). Wskaźnik pozycji bramy funkcjonuje jak pilot, radiowo – dlatego montaż nie wymaga połączenia kablowego, co czyni go dziecinnie łatwym.

 

Piloty

Czterokanałowy pilot w wersji mini z funkcją samouczenia do sterowania bramą i 3 dodatkowymi możliwościami sterowania, częstotliwość 433 MHz z dynamicznie zmiennym kodem dwukanałowy pilot w wersji mikro z funkcją samouczenia, częstotliwość 433 MHz z dynamicznie zmiennym kodem. 3-kanałowy pilot samochodowy "zapalniczka", 433 MHz z kodem dynamicznie zmiennym.

 

Wyłącznik kluczykowy 

  • Wyłącznik kluczykowy do instalacji podtynkowej z półcylindrem i kablem z wtyczką typu Western
  • Wyłącznik kluczykowy do instalacji natynkowej z półcylindrem i kablem z wtyczką typu Western
  • Wyłącznik kluczykowy do instalacji podtynkowej z półcylindrem
  • Wyłącznik kluczykowy do instalacji natynkowej z półcylindrem

 

Klawiatura kodowa

  • 3 -kanałowa klawiatura kodowa do Magic 600 / Magic 1000 ze 100 mln możliwych kombinacji kodów do wszystkich napędów zasilanych sieciowo 24 V Klawiatura zewnętrzna 80x100 mm, głębokość 10 mm, w komplecie kabel systemowy do 1 napędu, podświetlona 
  • 3-kanałowa klawiatura kodowa ze sterowaniem radiowym (stal szlachetna), 433 MHz do Magic 600 / Magic 1000 ,80x100 mm, podświetlona

 

Fotokomórka

Fotokomórka refleksyjna

 

Awaryjne wysprzęglanie

W bramach automatycznych klamka zewnętrzna nie jest niezbędna, ponieważ otwieranie następuje z pilota. Awaryjne wysprzęglenie (np. w przypadku braku zasilania) jest możliwe od wewnątrz. W przypadku braku drugiego wejścia do garażu np. przez boczne drzwi konieczne jest wyposażenie bramy w zestaw do awaryjnego wysprzeglania z zewnątrz.

Okna

Na życzenie możemy wyposażyć Twoją nową bramę g60 w praktyczne i atrakcyjne przeszklenia. W ten sposób zapewnisz dopływ światła do garażu, a jednocześnie uzyskasz ciekawy efekt dekoracyjny. Gdy w garażu nie ma dodatkowego zródła światła, optymalne są nasze okna . (Dostępne tylko w pierwszej lub drugiej sekcji od góry).

Okno Motyw M1, M2, M3 i M4.

Rama okienna w kolorze bramy, złotym dębie lub dowolnym z palety RAL, szyba przezroczysta lub strukturalna.

© Bertrand - Okna i Drzwi